Bezpieczeństwo

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Dokładamy wszelkich starań, aby klient dokonujący u nas zakupu miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów jak i usług świadczonych przez naszą firmę.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów.Każdy produkt pochodzi z legalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dbamy również o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji dotyczących sprzedawanych przez nas produktów. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów.

UBEZPIECZENIE

Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej jego wartości. Przesyłki są oklejane firmową taśmą FMCG, tak by mieli Państwo pewność, że nikt ich nie otwierał po opuszczeniu magazynu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń do stanu opakowania, prosimy stanowczo nie kwitować odbioru przesyłki.

KURIER

W obecności kuriera prosimy sprawdzić zawartość i w razie jakichkolwiek zastrzeżeń lub niezgodności z zamówieniem, spisać protokół szkody, koniecznie zachowując 1 egzemplarz (kopię) z podpisem kuriera. Należy niezwłocznie poinformować nas o zaistniałym  zdarzeniu, abyśmy mogli wyciągnąć odpowiednie konsekwencje i ubiegać się o roszczenie odszkodowawcze wobec firmy transportowej. Tylko w ten sposób możliwe jest uzyskanie ochrony ubezpieczeniem transportowym.