O nas

Globalna dystrybucja produktów

Już od ponad dwudziestu lat trudnimy się globalną dystrybucją produktów z branży FMCG. Sieć logistyczna, którą budowaliśmy od podstaw, obejmuje kraje Europy Zachodniej, Polskę, Litwę, Ukrainę, Białoruś, a także Izrael oraz Dubaj. W Polsce siedzibą naszej firmy jest Poznań.

Istniejemy od 1993 roku

Od tego czasu nieustannie poszerzając ofertę dystrybucyjną. Rozpocząwszy od paliw płynnych, staliśmy się prężnie działającą hurtownią niemieckiej chemii gospodarczej z siedzibą w Poznaniu, największym tego typu przedsiębiorstwem w Wielkopolsce i jednym z najbardziej liczących się w kraju hurtowych dystrybutorów chemii niemieckiej. Doskonałe rozeznanie na rynku oraz bycie o krok przed tendencjami w gospodarce to nasze atuty, dzięki którym hurtownia FMCG Trade zyskuje kolejnych partnerów handlowych, kontrahentów czy odbiorców końcowych.

Chemia z Niemiec

Aktualnie trzon naszej działalności stanowi sprzedaż oraz dystrybucja chemii z Niemiec oraz Europy Zachodniej, na terenie Poznania, jak i w skali ogólnopolskiej, za pośrednictwem Internetu. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży produktów codziennego użytku (FMCG) z branży kosmetycznej, spożywczej, jak też z zakresu chemii gospodarczej. Jeśli chodzi o marki, które znalazły się w naszym aktualnym asortymencie, możemy wymienić wśród nich topowe produkty globalnych koncernów: Ariel, Persil, Vizir, OMO, Weiser Riese, Pampers, Pantene, Nivea, Fructis, Vanish, Healthpoint Ltd, Head&Shoulders, Schwarzkopf, Fa, Dove, Lenor, Softlan, Finish, Pledge, Pur, Calgonit oraz Fairy. Jak możecie się Państwo przekonać, czytając powyższą listę, chemia gospodarcza z Niemiec, to nie jedyna dziedzina, w której specjalizuje się nasza hurtownia – polecamy również produkty marek takich jak Astonish, czy też LIF, które podbijają rynki w Wielkiej Brytanii oraz Europie Zachodniej. Wyroby marek własnych, jakie oferuje nasza hurtownia chemii z Niemiec, to gwarancja najbardziej korzystnego stosunku jakości do ceny – sprawdźcie Państwo sami.

Zespół pracowników FMCG Trade

to grono doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w dziedzinie handlu zagranicznego. Nasi handlowcy biegle władają językiem angielskim, niemieckim oraz bułgarskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko kontynuować obecne, satysfakcjonujące relacje handlowe, ale i otwierać się na wciąż nowe rynki oraz kanały dystrybucji.

Hurtownia chemii gospodarczej

oraz powiązanych produktów codziennego użytku FMCG Trade z Poznania zapewnia kontrahentom pełne bezpieczeństwo transakcji. Realizujemy przejrzystą politykę współpracy. Warto na początek zapoznać się z działem „Regulamin”, gdzie podajemy wszelkie istotne informacje na temat zakupów. Zapraszamy do kontaktu, telefonicznie, bądź mailowo – komunikację ułatwi zakładka „Kontakt”. Czekamy na Państwa zapytania ofertowe oraz propozycje współpracy.

Zapraszamy do współpracy, życząc udanych zakupów!