Regulamin

REGULAMIN SPRZEDAŻY

I. ZAMÓWIENIA

 1.  Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez Zamawiającego.
 2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy FMCG w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych dla płatności za pobraniem
 3. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 48h od rozpoczęcia realizacji zamówienia.
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
 5. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną hurtowni do czasu wystawienia faktury bądź paragonu za zakupiony towar.

II. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

I. KOSZTY TRANSPORTU:

 1. przy zakupie powyżej 3500.00zł. netto transport gratis (transport firma spedycyjna RABEN lub DPD)
 2. przy zakupie między 2500.00 – 3500.00zł. netto koszt transportu za 1 paletę to: 49.00zł. netto (transport firma spedycyjna RABEN lub DPD)
 3. przy zakupie poniżej 2500.00zł. netto koszt transportu za 1 paletę to: 99.00zł. netto (transport firma spedycyjna RABEN lub DPD)
 4. w przypadku kiedy zakupiony towar zmieści się na połowie palety 80cm / 60cm koszt transportu to 75.00zł. netto (transport firma spedycyjna RABEN)
 5. przy mniejszych zakupach można korzystać z przesyłek do 30kg. firma spedycyjna DPD, koszt transportu to 11,20zł. netto za paczkę (można spakować np. 90kg. w trzy paczki; koszt takiej przesyłki bez pobrania to 33,60zł. netto

POBRANIE:

 1. przy transporcie firmą DPD pobranie to koszt 1,50 zł  netto
 2. przy transporcie firmą RABEN pobranie to koszt 20,00 zł netto

II. ZAKUPY NA MIEJSCU

 1. Pn – Pt od godz. 9:00 do 17:00 / Sobota od godz. 9:00 do 13:00
  Kontakt: tel. 504 009 835 / tel. 516 144 943
 2. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę spedycyjną , lub odbiór własny.
 3. Przy zamówieniu powyżej jednej palety i więcej cena przesyłki będzie negocjowana tel. 504009835

III. PŁATNOŚCI

 1. Obowiązują trzy rodzaje płatności za zamówione towary:
  a) płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę FMCG, a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy podane poniżej:

  BANK: POLBANK EFG
  00-560 WARSZAWA, UL.MOKOTOWSKA 19
  NR.RACH.: 40 2340 0009 0700 2120 0000 0136

  b) przedpłata – płatność przelewem online lub kartą kredytową/płatniczą poprzez Tpay.com
  c) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru.

IV. FAKTURY VAT

 1. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych : nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym.W przeciwnym wypadku wystawiony zostanie paragon fiskalny dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

V. REKLAMACJE

 1. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę FMCG są produktami fabrycznie nowymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie
  Polski.
 2. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej jego wartości. Przesyłki są oklejane firmową taśmą FMCG, tak by mieli Państwo pewność, że nikt ich nie otwierał po opuszczeniu magazynu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń do stanu opakowania, prosimy stanowczo nie kwitować odbioru przesyłki. W obecności kuriera prosimy sprawdzić zawartość i w razie jakichkolwiek zastrzeżeń lub niezgodności z zamówieniem, spisać protokół szkody, koniecznie zachowując 1 egzemplarz (kopię) z podpisem kuriera. Należy niezwłocznie poinformować nas o zaistniałym zdarzeniu, abyśmy mogli wyciągnąć odpowiednie konsekwencje i ubiegać się o roszczenie odszkodowawcze wobec firmy transportowej. Tylko w ten sposób możliwe jest uzyskanie ochrony ubezpieczeniem transportowym.
 3. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
 2. Rejestrując się na stronie lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.